Tajwańskie spółki szukają kontrahentów w Polsce

  • DI
opublikowano: 28-04-2019, 22:00

W połowie maja odbędą się bezpłatne spotkania B2B z tajwańskimi firmami z branż smart city, telekomunikacyjnej i infrastruktury internetu rzeczy.

Przedsiębiorcy przyjadą do Warszawy. Program wydarzenia obejmuje sesję spotkań oraz seminarium informacyjne. Polscy przedsiębiorcy będą mogli nawiązać bezpośrednie kontakty biznesowe i zapoznać się z najnowszymi trendami i nowościami we wspomnianych branżach. Udział w spotkaniach zapowiedzieli przedstawiciele takich tajwańskich firm, jak Argosy Research (dostawca elektronicznych złączy, kabli i produktów systemowych), AverMedia (producent urządzeń związanych z obrazowaniem cyfrowym) i Gemtek Technology (spółka specjalizująca się w rozwiązaniach telekomunikacyjnych). Wydarzenie odbędzie się w hotelu InterContinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Spotkania B2B organizowane są we współpracy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego w ramach sieci Enterprise Europe Network.

WAŻNA DATA

13.05 W tym dniu w Warszawie odbędą się spotkania B2B z tajwańskimi przedsiębiorcami.

WIĘCEJ INFORMACJI Sławomir Biederman, slawomir_biedermann@ parp.gov.pl Sandra Piotrowska, sandra@ttcw.it.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu