Targi na Tajwanie

opublikowano: 09-04-2014, 00:00

Złap kontrakt

Od 26 do 30 września potrwają Taipei Plas, Tajpejskie Międzynarodowe Targi dla Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy, podczas których wystawi się 500 firm na 2,5 tys. stanowisk. Organizatorzy spodziewają się 16,5 tys. gości.

Na targach będzie można obejrzeć m.in. maszyny do przetwórstwa plastiku i gumy, wtryskarki do form, drukarki, formy i matryce, części i akcesoria, surowce, półprodukty i produkty końcowe. Tajwan jest piątym na świecie największym producentem maszyn obróbczych do tworzyw sztucznych i gumy, które cieszą się dobrą opinią użytkowników.

— Zainteresowane firmy mogą rejestrować się w naszym biurze na darmowe wejściówki, istnieje też możliwość wnioskowania o dofinansowanie pobytu, ale trzeba się spieszyć, bo pula jest przeznaczona dla przedsiębiorców z całego świata — mówi Ewa Skrzek z warszawskiego biura TAITRA, organizacji wspierającej wymianę handlową Tajwanu z krajami na całym świecie.

Kontakt: Ewa Skrzek, tel.: (22)288-82-00-01, e.skrzek@ttcw. it.pl lub warsaw@taitra.org.tw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu