Targi spożywcze szansą na nowe kontrakty

  • Maciej Cierniak
opublikowano: 24-08-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

PARP zaprasza na międzynarodowe targi Riga Food 2022, na których firmy z branży spożywczej będą mogły poznać nowych kontrahentów.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ma ofertę wsparcia dla polskich przedsiębiorstw z branży spożywczej. Szansą na ich rozwój jest udział w międzynarodowym wydarzeniu Riga Food 2022, odbywającym się w stolicy Łotwy oraz online od 7 do 9 września. Będzie to giełda kooperacyjna, której celem jest nawiązywanie współpracy między kontrahentami z różnych krajów.

Aby wziąć udział w giełdzie, zainteresowany przedsiębiorca musi wypełnić formularz, w którym określi profil swojej działalności, a także rodzaj współpracy, który gotowy jest podjąć z potencjalnym partnerem z zagranicy. Każde zgłoszenie umieszczane jest na stronie internetowej wydarzenia. Jego uczestnicy mogą przeglądać katalog firm biorących udział w giełdzie i wybrać taką, z którą chcieliby się skontaktować – stacjonarnie w Rydze lub przez internet. Zgłoszenia przyjmowane są do ostatniego dnia trwania targów.

Wydarzenie odbędzie się w Kipsala International Exhibition Centre blisko centrum Rygi, w dogodnej odległości od lotniska. Same spotkania między przedsiębiorcami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy będą miały miejsce w hali centrum konferencyjnego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak organizatorzy zarezerwowali sobie możliwość potrącenia opłaty w wysokości 150 EUR w razie rezygnacji uczestnika z udziału lub niepojawienia się na umówionych spotkaniach po 7 września, czyli dniu rozpoczęcia giełdy.

Formularz rejestracyjny na wydarzenie znajduje się pod adresem: https://rf2022.b2match.io/.

Na szczegółowe pytania odpowie Agnieszka Promianowska z PARP, e-mail: [email protected]

Ważna data
7-9.09

W tych dniach odbędzie się Riga Food 2022

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane