Czytasz dzięki

Tegoroczne Forum Ekonomiczne przeniesione do Karpacza

  • DI
opublikowano: 17-08-2020, 17:38

Forum Ekonomiczne 2020 odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie, ale nie w Krynicy, tylko w Karpaczu, poinformował Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego.

- Spotkamy się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach od 8 do 10 września 2020 r. - napisał Berdychowski na stronie Forum. - Decyzja o zmianie lokalizacji była trudna, ale podjęliśmy ją w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo naszych Gości - dodał.

Forum Ekonomiczne miało odbyć się z Krynicy Zdroju, ale 6 sierpnia Ministerstwo Zdrowia wprowadziło dodatkowe obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne, które objęły  również teren powiatu nowosądeckiego, na terenie którego znajduje się miasto.

-  Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo gości postanowiliśmy zatem przenieść Forum Ekonomiczne do Karpacza, który znajduje się w strefie zielonej - poinformował Berdychowski.

Zapowiedział, że obrady odbędą się w tradycyjnej formule, a tylko ich część zostanie przeniesiona do internetu.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane