TFI Capital Partners inwestuje w producenta kasoterminali

opublikowano: 01-02-2017, 16:30

iPOS pracę nad kasoterminalem rozpoczynał jako start-up. Rozwinął swój produkt i teraz trafia pod skrzydła funduszy zarządzanych przez TFI Capital Partners, które do inwestycji przekonał potencjał rozwiązania. Dystrybucja produktu na szeroką skalę ruszy w lutym 2017 r.

Spółka iPOS jest twórcą pierwszego w Polsce kasoterminalu, urządzenia łączącego świat fiskalny z płatniczym. Produkt jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność handlową lub usługową. Kasoterminal iPOS duet bazuje nie na kasie fiskalnej, ale na drukarce fiskalnej. Jest wyposażony w klawiaturę i ekran dotykowy. Całość połączona została z platformą internetową, pozwalającą na zdalne zarządzanie m.in. urządzeniami, usługami i personelem.  

Polska technologia dla detalistów zyskała wsparcie funduszy inwestycyjnych TFI Capital Partners.
Zobacz więcej

Polska technologia dla detalistów zyskała wsparcie funduszy inwestycyjnych TFI Capital Partners. Fotolia

- Produkt zrewolucjonizuje pracę małych detalistów oraz punktów usługowych. Jest to przykład technologii, która wpływa nie tylko na jakość i komfort pracy, ale pozwala przedsiębiorcom również mierzyć się z dynamicznie zachodzącymi zmianami na rynku fiskalnym. Wierzymy, że produkt będzie powszechnie używany, ponieważ stoi za nim nie tylko innowacyjny pomysł, ale również ważny dla grupy odbiorców niski koszt wdrożenia – twierdzi  Adam Chełchowski, prezes TFI Capital Partners.

Teraz projekt będzie mógł liczyć na finansowe i biznesowe wsparcie funduszy należących do Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Capital Partners. Spółka otrzymała już kapitał, natomiast cały proces inwestycyjny zostanie zakończony w pierwszym kwartale 2017 r. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / TFI Capital Partners inwestuje w producenta kasoterminali