TicketCo sprzeda bilety na mecz Legii

AR
opublikowano: 09-04-2019, 19:00

Należący do Dariusza Mioduskiego klub piłkarski Legia Warszawa podpisał umowę na nowy system biletowy z norweskim operatorem.

- Nawiązanie współpracy z TicketCo jest częścią rewolucji technologicznej, którą przechodzi Legia. Naszym celem jest wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą nam jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań kibiców. Tworzymy spójny, informatyczny ekosystem, a system biletowy będzie jednym z jego najważniejszych elementów – mówi Łukasz Sekuła, członek zarządu spółki Legia Warszawa. 

Warszawski klub podpisał  z TicketCo pięcioletnią umowę. Firma zaprojektuje i wdroży nowy system sprzedaży biletów, który, m.in., umożliwi raportowanie wyników sprzedaży „na żywo”, w dniu meczowym, a także zaoferuje dodatkowe funkcjonalności, pozwalające na usprawnienie procesu sprzedaży biletów i zmniejszenie kolejek przy bramach wejściowych na stadion. Przede wszystkim jednak system ma wyeliminować konieczności używania gotówki podczas tak dużych eventów jak mecze. 

Spółka, która działa na rynku od 2013 r., zapewnia, że jej partnerzy po zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych zwiększają liczbę transakcji online i maksymalizują przychody. Polska jest czwartym – po Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii – rynkiem, na którym TicketCo oferuje swoje usługi. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy