Tirówki dają przykład drogowcom

DI, Radio Szczecin
opublikowano: 13-01-2010, 14:10

Kłopoty z odśnieżaniem? Gdyby drogowcy byliby choć w części tak zaradni jak kobiety wykonujące najstarszy zawód świata, nasze drogi i chodniki dawno byłyby wyczyszczone.

Jak co roku zima zaskoczyła drogowców. Znów nie dają sobie rady z odśnieżaniem. Na szczęście jeden ze słuchaczy Radia Szczecin - Pan Mariusz, wie, jak rozwiązać ten problem. Za wzór stawia przedstawicielki najstarszego zawodu świata.

Pan Mariusza pisze w liście do rozgłośni: "Proponuję, aby zarządca Strefy Płatnego Parkowania wziął przykład z Pań świadczących od lat usługi erotyczne na drodze z Płoni do Szczecina. Interes podupadł ostatnio, ponieważ klienci nie mieli jak zaparkować na poboczu czy wjechać w głąb lasu z powodu zwałów śniegu. Jak widać jednak Panie pracujące tam są bystrzejsze od pracowników Strefy Płatnego Parkowania. Wzięły sprawy w swoje ręce, kupiły łopaty śniegowe i oczyściły pobocze i wjazd do lasu. I interes znowu się kręci, a klienci zadowoleni. Drodzy pracownicy Strefy Płatnego Parkowania, weźcie łopaty w ręce i weźcie się do roboty".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, Radio Szczecin

Polecane