Tom Hanks czuje się lepiej

opublikowano: 23-03-2020, 22:00

Amerykański aktor, który ostatnie dwa tygodnie spędził na przymusowej kwarantannie w Australii, czuje się lepiej — informuje „The Guardian”.

Niedawno cały świat obiegła informacja, że Tom Hanks i jego żona Rita Wilson przeszli testy na koronawirusa, które okazały się pozytywne. O diagnozie informowali fanów poprzez media społecznościowe. Małżeństwo od tego czasu przebywa głównie w swoim australijskim domu, nie licząc krótkiego pobytu w szpitalu. Zachęcali innych, aby w ramach walki z wirusem zrobili to samo — czyli nie wychodzili z domów. Wszystko po to, żeby zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa.

— Witajcie, ludziska. Dwa tygodnie od zaobserwowania pierwszych symptomów, czujemy się lepiej — pisze 64-letni Tom Hanks na Twitterze.

Tom Hanks zaraził się koronawirusem w trakcie pobytu w Australii, gdzie brał udział w zdjęciach do filmu o Elvisie Presleyu. Produkcja w reż. Baza Luhrmanna nie ma jeszcze oficjalnego tytułu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu