Tymochowicz chce 20 mln USD od Google

KŁ, wirtualnemedia.pl
opublikowano: 02-04-2013, 13:14

Piotr Tymochowicz chce pozwać Google za zniesławiające go strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania. Znany specjalista od wizerunku będzie się domagać 20 mln USD odszkodowania, informuje portal wirtualnemedia.pl.

- W sieci pojawiły się strony jawnie nienawistne i zniesławiające mnie, moją rodzinę - najwyżej pozycjonowane przez Google - napisał w zeszłym tygodniu Piotr Tymochowicz.

W związku z tym Tymochowicz postanowił pozwać internetowego giganta.

- Mam zamiar pozwać Google’a, ponieważ mimo wielu monitów i listów nie kasuje ze swoich zbiorów - jawnych dowodów zniesławiania oraz obrzydliwych pomówień (…). Robię to dla pieniędzy, w imię prawa do wolności osobistej oraz w trosce o moją rodzinę - zaznaczył.

Tymochowicz poinformował, że w Stanach Zjednoczonych, znalazł już prawników, którzy zajmą się sprawą w zamian za udziały w odszkodowaniu.

- A występuję o 20 mln dolarów odszkodowania. Wiem, że wygram tę sprawę - zapowiedział.

Zobacz więcej

Piotr Tymochowicz, fot. Marek Wiśniewski

 

Piotr Tymochowicz jest m.in. laureatem Gospodarczej Maliny Pulsu Biznesu za 2010 rok.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KŁ, wirtualnemedia.pl

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Tymochowicz chce 20 mln USD od Google