Ulubieńcy pracowników USA

ŁO
opublikowano: 01-04-2014, 00:00

Bloomberg opublikował listę prezesów firm zza oceanu, którzy uzyskali największy wskaźnik aprobaty i uznania swoich pracowników.

Dane o ocenach szefów dostarczył Glassdoor, amerykański portal z ofertami pracy i recenzjami pracodawców. Konkurencję zdeklasował Jeff Weiner, prezes portalu społecznościowego LinkedIn. Jeśli wierzyć recenzjom umieszczanym na Glassdoorze, to menedżer jest szefem niemal idealnym — ze wskaźnikiem aprobaty na poziomie 99,5 proc. jest zdecydowanym liderem, wyprzedzając Alana Mulally’ego z Forda i Paula Jacobsa z Qualcommu. Szef portalu LinkedIn nie jest jedynym przedstawicielem branży nowych technologii w czołówce. Na wysokich pozycjach są m.in. Mark Zuckerberg z Facebooka i Larry Page z Google’a. Szóste miejsce zajął Lloyd Blankfein, prezes banku inwestycyjnego Goldman Sachs — jest jego szefem od 2006 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane