Wszyscy zainteresowani tematyką funduszy unijnych, a zwłaszcza pozyskaniem dotacji na działalność badawczo- -rozwojową i rozwój własnych firm, mogą wziąć udział w konferencji „4 lata wsparcia ze środków Unii Europejskiej dla gospodarki regionu łódzkiego — podsumowanie i implikacje na przyszłość”. Spotkanie organizowane przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (COP) odbędzie się w Łodzi już 2 kwietnia.
Na konferencji zostanie omówiony harmonogram konkursów w ramach III osi priorytetowej na obecny rok, ważnym punktem będzie też prezentacja opcji dofinansowania dla firm z sektora MSP w ramach inicjatywy Jeremie.
Zgłaszać się na konferencję można najpóźniej do 29 marca. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz na adres: promocja@ cop.lodzkie.pl. Więcej informacji o konferencji można uzyskać na stronie http://cop.lodzkie.pl/ lub pod nr tel.: +48 42 230-15-87 i 88.