Czytasz dzięki

W Gdańsku dadzą lekcje z biznesu

  • Marta Bellon
opublikowano: 25-05-2015, 00:00

19 lipca startuje Gdańsk Business Week (GBW).

Bedą to sześciodniowe warsztaty przedsiębiorczości i kreatywności prowadzone w języku angielskim w oparciu o tzw. symulację biznesową. To okazja na zdobycie wiedzy od amerykańskiej kadry menedżerów z firm takich jak Boeing i doświadczonych ekspertów ds. zarządzania z Polski. Wydarzenie adresowane jest do młodych ludzi, zainteresowanych tematem przedsiębiorczości. Organizują je gdański samorząd i Inkubator Starter. Rekrutacja trwa do 12 czerwca. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.gdanskbusinessweek.pl. W trakcie czterech poprzednich edycji GBW powstało 36 produktów, do Gdańska zjechało ponad 50 przedstawicieli biznesowych ze Stanów Zjednoczonych, a w ubiegłym roku w organizację wydarzenia zaangażowało się łącznie 30 firm.

Przedsiębiorcy, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem w tej edycji, wciąż mogą zgłaszać się do organizatorów. Poszukiwani są m.in. mentorzy i organizatorzy warsztatów. © Ⓟ

Warsztaty:

19.07-24.07 W tych dniach organizowany jest Gdańsk Business Week...

12.06 ...a tego dnia kończy się rekrutacja uczestników tego wydarzenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane