W Gdyni doradzą, jak rozwijać skrzydła

  • Marta Bellon
opublikowano: 10-12-2014, 00:00

Pomoc dla mikrofirm

Pojutrze (12 grudnia) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia startuje VII edycja indywidualnych konsultacji biznesowych. Mali przedsiębiorcy, startupowcy i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą bezpłatnie zasięgnąć porad doświadczonych ekspertów.

Wśród nich będą Monika Kocięcka i Katarzyna Nawrot z HK Finance, spółki specjalizującej się m.in. w doradztwie księgowym i kadrowo-płacowym, Leszek Madeja — doradca klienta w Pomorskim Funduszu Pożyczkowym w Gdańsku, Marek Kuźbicki — trener rozwoju innowacji i strategii zarządzania własnością intelektualną, oraz Ewa Ropela — doświadczony pracownik instytucji otoczenia biznesu.

Tematy konsultacji to: księgowość i rachunkowość w małych firmach i start-upach, pożyczki dla małych firm i start-upów, komercjalizacja i transfer technologii z nauki do biznesu w małych firmach i start-upach oraz ocena pomysłu na biznes.

Na każdą konsultację z mentorem przewidziano ok. 50 minut. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja odbywa się poprzez elektroniczny formularz dostępny pod adresem: http://konsultacje1212.evenea.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu