W górę, w dół

DCZ
opublikowano: 06-02-2012, 00:00

Kadry

KRZYSZTOF DĄBROWSKI

Ponownie dołączył do międzynarodowej firmy executive search Pedersen & Partners jako dyrektor. Będzie odpowiadał za zarządzanie relacjami z klientami i realizację projektów rekrutacyjnych na wyższym szczeblu menadżerskim we wszystkich branżowych obszarach działalności firmy i będzie odgrywał kluczową rolę we wzmacnianiu pozycji firmy na polskim rynku. Krzysztof Dąbrowski znacząco przyczynił się do stworzenia Pedersen & Partners w 2001 r. W 2010 r. przeniósł się do Russell Reynolds. Ma bogate doświadczenie w branży rekrutacyjnej, setki pomyślnie zakończonych rekrutacji na stanowiska kierownicze średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Specjalizuje się w sektorze finansowym. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii.

PIOTR JURJEWICZ

Współtwórca sukcesu marki Tyskie wraca do Polski, by objąć stanowisko wiceprezesa ds. marketingu w Kompanii Piwowarskiej. Przyjeżdża z Kolumbii, gdzie w SABMiller Bavaria był wiceprezesem ds. marketingu. Wcześniej był wiceprezesem ds. marketingu w Peru (2006-09) i Rumunii (2004-06) oraz regionalnym menedżerem ds. marketingu w SABMiller Europa w Budapeszcie (2002-04). Do 2002 r. pracował w Kompanii Piwowarską. Ma dyplom Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i MBA na Nottingham Trent University we współpracy z Wielkopolską Szkołą Biznesu w Poznaniu.

RADOSŁAW TRACZ

Został prezesem grupy Top Shopping, która jest właścicielem i zarządcą meblowych centrów handlowych. Pracuje w Top Shopping od 10 lat. Jego priorytety to współpraca z targami ostródzkimi i nowoczesny marketing centrów połączony z niekonwencjonalną promocją. Nowy prezes ma 37 lat, jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, gdzie studiował projektowanie systemów produkcyjnych oraz ekonomię i zarządzanie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane