Wall Street w Polsce

SG
opublikowano: 23-05-2007, 00:00

Czterystu drobnych inwestorów, eksperci i 42 spółki, także te dopiero wybierające się na GPW. Kiedy i gdzie? W czerwcu w Zakopanem.

Czterystu drobnych inwestorów, eksperci i 42 spółki, także te dopiero wybierające się na GPW. Kiedy i gdzie? W czerwcu w Zakopanem.

Od 1 do 3 czerwca potrwa konferencja Wall Street. Jest to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, które odbywa się cyklicznie już od ponad dziesięciu lat. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

— W tym roku w konferencji udział weźmie ponad 400 uczestników, m.in. Ludwik Sobolewski, prezes warszawskiej giełdy, czy znany ekonomista Robert Gwiazdowski. Inwestorzy będą mieli okazję do spotkania i dyskusji z przedstawicielami ponad 40 spółek, zarówno notowanych na giełdzie, jak i przymierzających się do debiutu — zapowiada Jarosław Dominiak, prezes stowarzyszenia.

Swój udział zapowiedziały m.in. takie firmy, jak: Polimex, Puławy, DM IDM, Eurofilms, a spośród przyszłych debiutantów: KopaHaus, Wola Info oraz Krakchemia. Oprócz spotkań z emitentami inwestorzy będą mogli zapoznać się z tajnikami analizy fundamentalnej, walutowego rynku forex oraz opcji na akcje i indeksy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu