Ważna data

DI
opublikowano: 26-02-2010, 00:00

30 czerwca

Tego dnia mija termin zgłaszania do konkursu "Gmina przyszłości". To projekt przygotowany z myślą o samorządowcach, którym leży na sercu ochrona klimatu.

Mogą w nim wziąć udział gminy wiejskie, wiejsko-miejskie oraz miejskie w dwóch kategoriach:

ekologia – chodzi o projekty dotyczące wykorzystania w gminie rozwiązań opartych na wykorzystaniu energii odnawialnej i wykorzystania nowoczesnych proekologicznych rozwiązań (np. kolektory słoneczne)

społeczeństwo – chodzi o projekty związane z dbaniem o przyjazny, dobry klimat wśród mieszkańców gminy (np. budowa ośrodków kultury i sportu).

Zwycięzcy otrzymają nie tylko nagrody rzeczowe, ale przede wszystkim laur "Gminy przyszłości", który będzie mieć ogromną wartość marketingową.

Konkurs jest częścią Ogólnopolskiego Programu na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnych "Gaspol kibicuje klimatowi", któremu kibicuje także redakcja "Pulsu Biznesu" oraz serwisu samorzady.pb.pl

Kontakt e-mail: gminaprzyszlosci@kibicujklimatowi.pl

Kontakt pocztowy: Gmina Przyszłości, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane