Ważne data

MAG
opublikowano: 14-05-2010, 00:00

14 maja

Samorządowcu! Tylko do dziś można zgłaszać tereny inwestycyjne do konkursu "Grunt na medal" 2010. To jego czwarta edycja i już wiadomo, że warto wziąć w nim udział.

— Zwycięstwo oznacza zwiększenie możliwości gminy na pozyskanie inwestora. Potwierdza to praktyka: spośród laureatów trzech kolejnych edycji konkursu nowymi inwestycjami może pochwalić się 26 — przekonuje Joanna Wolff, wicedyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ).

Nagrodzone tereny są promowane na portalu PAIIZ i w pierwszej kolejności proponowane inwestorom zagranicznym obsługiwanym przez pracowników agencji. Ponadto wszystkie tereny zgłoszone do konkursu trafiają do bazy ofert agencji i jej partnerów, regionalnych centrów obsługi inwestora, mają więc szansę zainteresować firmy planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu