We Wrocławiu wesprą start-upy

Karolina Zawadka
opublikowano: 13-04-2016, 22:00

Ruszyła 1. edycja konkursu Wrocław Business Center. Projekt został stworzony z myślą o młodych osobach, które mają ciekawy pomysł, ale brakuje im pieniędzy na rozpoczęcie biznesu. Konkurs składa się z 4 etapów i kończy go otrzymanie grantu, który można przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z uruchomieniem działalności. Wrocław Business Center w ramach konkursu oferuje szkolenia i warsztaty z zakresu przedsiębiorczości. Żeby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: www.wroclawbusinessstarter.pl. Szczególnie punktowane są: innowacyjność projektu, strategia rozwoju, rzeczywista możliwość wdrożenia pomysłu w życie. Projekt realizowany jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz mecenasa działań AIP firmę UBS.

— W tej inauguracyjnej edycji liczymy na ponad 200 zgłoszeń, z których na pewno wyłonią się oryginalne i innowacyjne pomysły. Przewidziana pula nagród do wygrania to 40 tys. zł. — mówi Sebastian Kolisz, partner zarządzający AIP. © Ⓟ

11.05.16 r. Tego dnia mija ostateczny termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych.

10 tys. zł Tyle maksymalnie mogą otrzymać firmy, które przedstawią najlepsze projekty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Zawadka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu