We wtorek debiut Aztec International

KZ
opublikowano: 2010-07-26 12:53

We wtorek 27 lipca na rynku NewConnect zadebiutują akcje spółki Aztec International.

Aztec International przed wejściem na NewConnect pozyskał 1,5 mln zł w drodze emisji prywatnej. Spółka jest liderem na rynku sprzedaży własnej produkcji podkładek i kołnierzy uszczelniających oraz innych uszczelnień przejść oraz wyjść rurowych.

Jednocześnie poznańska firma jest wiodącym dostawcą szerokiej gamy wkrętów i nitów malowanych proszkowo oraz systemów mocujących przeznaczonych głównie do aplikacji dachowych i fasadowych. Produkty oferowane przez spółkę wytwarzane są w oparciu o własną technologię i maszyny zaprojektowane oraz wyprodukowane przez grupę Aztec.