Wektory

Jacek Pochłopień, Kazimierz Krupa
20-06-2003, 00:00

Tomasz Nałęcz

Wicemarszałek Sejmu musi podołać jako przewodniczący komisji śledczej coraz to nowym sytuacjom. Jego rolą jest już nie tylko stawanie na linii ognia pomiędzy politykami SLD i opozycji, ale jeszcze uspokajanie społeczeństwa, a w każdym razie części jego przedstawicieli, którzy niektóre działania posłów uważają za farsę i hucpę. Krótko mówiąc wicemerszałkowi należą się słowa otuchy, bo zadania, które przed nim stoją, są właściwie niewykonalne.

Piotr Czyżewski

Szanse na zrealizowanie planowanych na ten rok wpływów z prywatyzacji, przez kierowane przez niego Ministerstwo Skarbu Państwa, są prawie żadne. Podobnie jak realność sprywatyzowania PKO BP w pierwszej połowie przyszłego roku. Na razie są poważne problemy z wybraniem doradcy prywatyzacyjnego. Czyżby uparcie powracające pogłoski o możliwym aliansie PKO BP i PZU jako sposobie na rozwiązanie konfliktu z Eureko miały w sobie coś z prawdy?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Pochłopień, Kazimierz Krupa

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy