Wektory

Jacek Zalewski
10-07-2003, 00:00

Dariusz Skowroński

Nowy podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury (wywodzący się z Dromexu) objął jednocześnie dwa dodatkowe stanowiska — został pełnomocnikiem rządu ds. budowy dróg krajowych i autostrad (to pozycja wyższa niż zwykłego wiceministra) oraz szefem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. To pozwala na nutkę optymizmu — przynajmniej nie będzie dualizmu w zarządzaniu tą wyjątkowo niewdzięczną „działką”. Mamy także nadzieję, iż o autostradach wreszcie przestanie się wypowiadać kompletny dyletant Marek Pol. Gdyby jeszcze udało się w 2003 r. zbudować chociaż podkład pod jeden kilometr nowej autostrady...

Robert Kwiatkowski

Szef telewizji publicznej otrzymał niedawno skwitowanie od ustępującej rady nadzorczej i nawet został dowartościowany finansowo. Co z tego, skoro nad jego prezesowską głową wciąż zbierają się nowe, ciemne chmury. Im decydenci z organów ścigania dobitniej podkreślają, iż nie ma żadnych podstaw, aby Roberta Kwiatkowskiego wpisywać do aktu oskarżenia wspólnie z Lwem Rywinem — tym mniejszy odsetek widzów TVP w to wierzy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu