Wektory

Kazimierz Krupa
12-12-2003, 00:00

Andrzej Głowacki. Prezes poznańskiej firmy doradczej DGA, stara się być „jak żona Cezara”, poza wszelkimi podejrzeniami. Zdaje sobie bowiem sprawę, że gdzie jak gdzie, ale w dziedzinie doradztwa gospodarczego wiarygodność jest nie cnotą, ale koniecznością. Wyrazem takiej postawy jest uzyskany przez firmę certyfikat w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 17799 i rychłe dopuszczenie akcji firmy do publicznego obrotu.

Wiesław Ciesielski. Wiceminister finansów podjął się niezwykle trudnego zadania: przekonania posłów, że żaba ma sierść i dlatego znacznie korzystniejszy dla budżetu jest niższy podatek od automatów do gier niż wyższy. Posłowie nie uwierzyli, więcej, niektórzy zakwestionowali podstawową umiejętność pana ministra — umiejętność liczenia. A ta wydaje się niezbędna dla sprawowania tej funkcji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu