Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 01-04-2004, 00:00

Marek Piechocki. Prezes i główny udziałowiec LPP pokazał, jak wykorzystywać kapitał z rynku akcji, nie zapominając jednak o interesach kapitałodawców, czyli inwestorów obejmujących emitowane przez gdańskiego dystrybutora odzieży akcje. Akcje firmy, która zajęła w tym roku III miejsce w naszym konkursie Giełdowa Spółka Roku 2003, zdrożały od dnia debiutu (16 maja 2001 r.) prawie o 1000 proc.

Tadeusz Soroka. Ministerstwo, w którym pracuje — jako wiceminister, w doborowym towarzystwie — nasz bohater, nazywa się Ministerstwem Skarbu Państwa. I jest to bardzo poważne nieporozumienie. Proponuję zmienić jego nazwę na ministerstwo głupich i coraz głupszych kroków. Nie ma bowiem dnia, by z gmachu przy Kruczej w Warszawie nie dotarły do nas jakieś szokujące informacje. Ostatnio okazało się, że nie chcemy fuzji PKN Orlen z węgierskim MOL.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane