Wektory

Kazimierz Krupa
11-08-2004, 00:00

Jacek Socha. Wygląda na to, że obecny minister skarbu będzie pierwszym z ramienia tej koalicji rządzącej (o ile ona istnieje), w tej kadencji Sejmu, któremu uda się zrealizować założone w budżecie przychody z prywatyzacji. Warunkiem niezbędnym osiągnięcia zaplanowanych na ten rok 8,8 mld przychodów jest oczywiście prywatyzacja PKO BP, ale trudno nam sobie wyobrazić by KPWiG, niebawem, nie dopuściła tej spółki do obrotu publicznego.

Fredrik de Lerigon. Telekomunikacja Polska ma bogate doświadczenia w kontaktach z Urzędem Ochrony i Konkurencji — ciągle płaci kary. Wszystko wskazuje na to, że konkurent z ambicjami, Tele 2, któremu szefuje prezes de Lerigon, idzie jej śladem i w tej dziedzinie. Prezes UOKiK wszczął przeciwko temu operatorowi postępowanie w sprawie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu