Wektory

Kazimierz Krupa
18-08-2004, 00:00

Tomasz Sielicki. Computerland, spółka, którą kieruje prezes Sielicki, jest doskonałą ilustracją ożywienia w polskiej gospodarce, i to na tak trudnym rynku jak informatyczny. Po dobrych wynikach półrocza firma podtrzymuje zapowiedzi dalszych wzrostów, zwiększa zatrudnienie, kontynuuje kolejne akwizycje, bierze aktywny udział w konsolidacji rynku. Nie mogło to ujść uwadze inwestorów giełdowych, czego efektem był wzrost na trudnym rynku. Gratulujemy.

Enrico Pavoni. Oszczędność jest niewątpliwą cnotą, ale chyba prezes Fiat Auto Poland zbyt skutecznie wpoił tę zasadę swoim pracownikom, którzy tak się tym przejęli, że samochody marki Fiat naprawiali — w ramach gwarancji — używanymi częściami, a nie nowymi, jak to jest w zwyczaju i jak deklarowała firma. Dopatrzył się tego Cezary Banasiński, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, i kłopoty gotowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy