Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 14-12-2004, 00:00

Krzysztof Pawiński. Do tej pory Wadowice znane były tylko z tego, że leżą niedaleko Krakowa, urodził się tam papież, a miejscowy cukiernik robił dobre kremówki. Jak kierowany przez prezesa Pawińskiego koncern spożywczy Maspex w takim tempie będzie realizował swoje plany i ekspansję na rynkach Europy Środkowej, to niedługo Kraków będzie leżał koło Wadowic, a soki tej firmy będą piły dzieci w całej Europie. A to jeszcze nie koniec.

Magdalena Środa. Premier Marek Belka (profesor) udzielił „poważnego upomnienia” pani minister, pełnomocniczce rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn (profesor), że dywagując jak profesor, zapomniała, że jest również przedstawicielem rządu. Nie rozstrzygnął natomiast, czy pani minister naprawdę uważa, że każdy przyzwoity katolik leje żonę co najmniej raz w tygodniu, czy pani minister słabo zna angielski, czy angielski słabo zna dziennikarz agencji Reuters.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu