Wektory

Paweł Zielewski
opublikowano: 19-01-2005, 00:00

Andrzej Wach. „Uwaga, uwaga! Pociąg do Koluszek na specjalne życzenie pana Henia wjeżdża na tor pierwszy przy peronie drugim!”. Bzdura? Niekoniecznie. Prezes PKP postanowił wysłuchać głosu pasażerów i razem z nimi skonstruować rozkład jazdy pociągów. Pierwszy miesiąc cichej akcji „Buduj z nami rozkład jazdy 2005-08” przyniósł aż 30 tys. wpisów. Do szczęścia brakuje tylko zapewnienia, że prośby ludu zostaną wysłuchane. Wierzymy, że tak.

Jerzy Miller. Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia nie chce wyważać otwartych drzwi. Sam tak powiedział, informując o projekcie wprowadzenia Rejestru Usług Medycznych według sprawdzonego wzoru śląskiego. Dlaczego więc osoba szefa NFZ znalazła się w tym miejscu? Ano dlatego, że na tym nie skończył. Rozwiązanie jest skuteczne. Ale technologia poszła naprzód, więc trzeba będzie je unowocześnić — dodał. I tego właśnie, znając fundusz i jego pomysły, należy się bać.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Zielewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu