Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 01-04-2005, 00:00

Jacek Piechota. Dotychczasowy wiceminister gospodarki oraz poseł SLD, wcześniej minister gospodarki, najstarszy stażem poseł III RP, z powołania harcerz, z przypadku polityk — jak sam o sobie mówi, jest chodzącym zaprzeczeniem porzekadła, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. On do niej wchodził już wiele razy, a niewykluczone, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Na razie, znowu, został ministrem gospodarki.

Marian Jurczyk. Prezydent Szczecina, zajęty nieustannymi podróżami zagranicznymi (każdy dzień jego podróży kosztuje podatników 1,2 tys. złotych, w budżecie miasta przewidział na ten cel 200 tys. złotych, więc musi za granicą spędzić ponad 166 dni) nie zauważył nawet, że prokuratura postawiła mu zarzuty wyrządzenia miastu i gminie szkody w wysokości 5 mln zł. Było to odszkodowanie za zerwane negocjacje. Za 5 mln to by się prezydent najeździł...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu