Wektory

k
opublikowano: 18-07-2005, 00:00

Stanisław Kowalczyk. Dotychczasowy wiceminister rolnictwa został powołany na stanowisko prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych. Nowy prezes (profesor SGH), wcześniej był wiceprezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, w resorcie rolnictwa był odpowiedzialny za finanse i rozwój obszarów wiejskich. Zmiana posady dowodzi wysokiego instynktu samozachowawczego. W końcu rządowi zostało niewiele ponad trzy miesiące życia, a agencja funkcjonować musi.

Włodzimierz Cimoszewicz. Marszałek Sejmu tydzień miodowy ma już za sobą. Po spektakularnym starcie kampanii prezydenckiej przyszło brutalne otrzeźwienie. Marek Borowski, kontrkandydat z lewicy, wykluczył zrezygnowanie ze startu na jego rzecz, zaś Prezydium Sejmu uznało, że marszałek ma obowiązek stawić się przed komisją śledczą ds. PKN Orlen, a jego wnioski o wykluczenie członków komisji „nie odpowiadają wymogom ustawowym”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu