Wektory

k
03-01-2006, 00:00

Anna Streżyńska. Wiceminister transportu i budownictwa, odpowiedzialna za telekomunikację, jest ponoć pewnym kandydatem na szefa powstającego z połączenia Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz części kompetencji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowy urząd ma być wzorowany na brytyjskim regulatorze — Ofcom, w którego kompetencje wchodzi nadzorowanie poprawności funkcjonowania zarówno rynku telekomunikacyjnego, jak i mediów.

Janusz Woźniak. Prezes FSO ma powody do satysfakcji. Po kilku miesiącach przepychanek sąd zatwierdził układ z wierzycielami, redukujący należności o 80 proc. Ponieważ rzecz dotyczy wierzytelności na kwotę prawie 200 mln, było o co walczyć. Dzięki układowi spółka odzyskała zdolność do ubiegania się o kredyty niezbędne do uruchomienia produkcji i zaspokojenia wierzycieli po układzie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu