Wektory

jaz
03-03-2006, 00:00

Kazimierz Górski. Obchodzący 85. rocznicę urodzin legendarny trener piłkarski — dzisiaj otrzymujący Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego — życzy sobie doczekania występu Polski w finałowym meczu mistrzostw świata. My zaś życzymy Jubilatowi spełnienia jego marzenia i w związku z tym zwracamy uwagę, iż powszechne śpiewy „sto lat” na cześć Kazimierza Górskiego wyznaczają

zdecydowanie za krótki horyzont czasowy...

Władysław Frasyniuk. Przewodniczący Partii Demokratycznej na sobotnim kongresie nie będzie się ubiegał o reelekcję. Zdumiewa nie tyle męska decyzja, ile doskonałe samopoczucie odchodzącego polityka. Mimo klęski wyborczej Frasyniuk uważa za swój ogromny sukces... samo utworzenie PD. I kończy ze świadomością, że „wiele się zmieniło i staliśmy się bardziej wyraziści”. Tymczasem według powszechnej opinii samolikwidacja Unii Wolności i powołanie na jej osnowie PD było akurat „ściemnianiem”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu