Wektory

jaz
opublikowano: 21-03-2006, 00:00

Jarosław Pietras. Szef UKIE będzie musiał poszukać nowej drogi po spodziewanej likwidacji jego firmy, ale na razie wciąż zbiera wyróżnienia. Do licznych krajowych doszła francuska Legia Honorowa, którą Pietras otrzymał za wkład w poszerzenie UE oraz budowę dobrych relacji między oboma naszymi krajami. Przyznano mu order II stopnia, oficerski (zdecydowanie częściej przyznawana jest Legia pierwszego stopnia, czyli kawalerska).

Lech Kaczyński. Po raz pierwszy od inauguracji prezydent znacząco stracił we wskaźnikach akceptacji społecznej. Trudno przypuszczać, aby powodem było pamiętne przemianowanie Kaczyńskiego przez jego nieudolne służby w głowę państwa... Indonezji. Chodzi raczej o to, że nie umie się on odnaleźć jako prezydent całej Rzeczypospolitej — także części, która nie głosowała na niego. Nawet pozostając honorowym prezesem PiS, Lech Kaczyński nie może bez przerwy o tym przypominać.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu