Wektory

ass, jaz
opublikowano: 09-05-2006, 00:00

Mahmud Ahmadineżad. Prezydent Iranu nieoczekiwanie zafundował nam obniżkę cen ropy naftowej. Wszystko za sprawą listu, jaki wysłał do prezydenta USA, w którym proponuje „nowe rozwiązania” kontrowersji między oboma krajami. To pierwszy od 27 lat list irańskiego przywódcy do władz USA. Po takim pokojowym geście ropa potaniała wczoraj o 2,5 proc. Na obniżki cen paliw na naszych stacjach pewnie poczekamy, ale za dobre intencje i zmianę tonu na bardziej ugodowy wektor w górę się należy.

Andrzej Lepper. Na dobry początek swojej służby dla IV RP, wicepremier został prawomocnie skazany za pomówienie w 2001 r. pięciu polityków SLD i PO o przyjmowanie pieniędzy od biznesmenów i gangsterów. Czwarty już prawomocny wyrok wodza Samoobrony to rok i trzy miesiące więzienia „w zawiasach” oraz uderzenie go po kieszeni na 75 tys. zł. Gdyby prezydent Lech Kaczyński był konsekwentny, to w ślad za podpisaną w piątek nominacją dla Leppera powinien wkrótce podpisać jego... ułaskawienie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass, jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy