Wektory

ass
opublikowano: 07-07-2006, 00:00

Wojciech Jasiński. Minister skarbu tym razem szybko zakończył stan zawieszenia w PLL LOT i powołał na szefa rady nadzorczej Tomasza Gromka, prawnika, doradcę i uczestnika wielu procesów prywatyzacyjnych. Gromek cieszy się ponadto zaufaniem związkowców w LOT, więc nie przywitają go protesty załogi. Dajemy ministrowi na zachętę wektor w górę, by jego decyzje kadrowe w pozostałych spółkach skarbu państwa były równie szybkie i — mamy nadzieję — trafne.

Wojciech Wierzejski. Posła Ligi Polskich Rodzin oburzył podpis Władysława Bartoszewskiego pod listem byłych ministrów spraw zagranicznych. „Bartoszewski popełnił błąd i powinien za to przeprosić” — orzekł poseł LPR, radząc dwukrotnemu ministrowi spraw zagranicznych, by „na przyszłość podchodził z większą refleksją do tak delikatnej materii, jaką jest dyplomacja”. Myśl, że Wierzejski uczy Bartoszewskiego dyplomacji, wydaje nam się szokująca. Wektor (stromo) w dół.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu