Wektory

ass
opublikowano: 04-08-2006, 00:00

Anna Streżyńska. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotrzymuje swoich obietnic o konkurencję na rynku telekomunikacyjnym i nałożyła wczoraj na wszystkich operatorów komórkowych oraz Telekomunikację Polską kary za zawyżanie opłat za przeniesienie numeru między sieciami. Kary operatorów specjalnie nie zabolą, ale stanowią czytelny sygnał, że trzeba brać pod uwagę interesy abonentów. Wektor w górę za upór i konsekwencję.

Lech Kaczyński. Prezydent RP znalazł się niespodziewanie w roli ucznia czarnoksiężnika. Jego wypowiedź w wywiadzie radiowym sprzed kilku dni, że jest zwolennikiem kary śmierci i należy w Europie wrócić do dyskusji na ten temat, spowodowała ostrą reakcję Rady Europy z jednej strony, z drugiej zaś — inicjatywę ustawodawczą LPR i zapowiedzi polityków koalicji, że powalczą o zmianę stanowiska Rady Europy w tej sprawie. Chyba takie zamieszanie nie było intencją prezydenta.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu