Wektory

ass
opublikowano: 27-10-2006, 00:00

Alaksandr Milinkiewicz. Lider białoruskiej opozycji został laureatem tegorocznej nagrody im. Andrieja Sacharowa, przyznawanej przez Parlament Europejski osobom lub organizacjom, które wyróżniły się w działaniach przeciw przemocy, nietolerancji i niesprawiedliwości. To wystarczający powód do przyznania wektora w górę, ale rzecz jest godna uwagi z jeszcze jednego względu — za kandydaturą Milinkiewicza głosowali zgodnie polscy eurodeputowani z PO i PiS.

Piotr Naimski Wiceminister gospodarki uważa, że dalsza prywatyzacja Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa nie powinna być prowadzona. Taką propozycję ma zawierać przygotowywana w tym resorcie strategia restrukturyzacji sektora gazowego. Deklaracja niby mało zaskakująca, ale z żalem przyjmujemy każde zapowiedzi zahamowania prywatyzacji. Zwłaszcza jeśli nie dobiegają one z szeregów populistycznej opozycji, ale z resortów gospodarczych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu