Wektory

ass
opublikowano: 13-12-2006, 00:00

Aleksander Milinkiewicz. Przywódca białoruskiej opozycji otrzymał we wtorek w Strasburgu prestiżową nagrodę Parlamentu Europejskiego im. Andrieja Sacharowa, przyznawaną za obronę praw człowieka i działania na rzecz demokracji. Milinkiewicz jest tym, który walczy z ostatnią dyktaturą w Europie, symbolem oporu wobec opresji i nadziei na demokratyczną przyszłość — powiedział przewodniczącyPE Joseph Borell, wręczając nagrodę. Podpisujemy się, ale możemy wręczyć tylko wektor w górę.

Roman Giertych. Wicepremiera życie ostatnio nie oszczędza. Nie dość, że nieżyczliwa prasa co rusz szuka w szeregach jego partii neonazistów i zamiast nad sprawami oświaty wicepremier musi pracować nad nowym prawem prasowym, to jeszcze teraz sąd nakazał mu przeprosić. I to kogo! Adama Michnika, który wbrew słowom Giertycha nie był partyjnym aparatczykiem. Ten wyrok, chociaż nieprawomocny, musiał wicepremiera zaboleć. Nie, żebyśmy się pastwili, ale dodajemy wektor w dół.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane