Wektory

ass
opublikowano: 04-03-2008, 00:00

W GÓRĘ Janusz Morgenstern

Reżyser został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł 2008 za osiągnięcia życia. Twórca filmów „Do widzenia, do jutra”, „Jowita” i „Trzeba zabić tę miłość” oraz seriali „Stawka większa niż życie”, „Kolumbowie” i „Polskie drogi” — ma 85 lat, ale nie składa kamery. Rozpoczął pracę nad filmem „Mniejsze zło” i widać, że Orzeł 2008 nie zwieńczy jego twórczości, lecz będzie kolejnym jej etapem.

W DÓŁ Tomasz Markowski

Były poseł PiS doczekał się zarzutu wyłudzenia od Sejmu 138 tys. zł. Chodzi o koszty pobytu w stolicy, na refundację których poseł brał pieniądze, choć był formalnie właścicielem mieszkania w Warszawie. Były poseł nie przyznaje się do zarzutów. Zarzuty karne dla parlamentarzysty to zawsze smutna sprawa, ale kto wie, czy nie smutniejsze jest to, że zarzuty często muszą czekać, aż poseł stanie się były.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu