Wektory

jaz, ass
23-05-2008, 00:00

W GÓRĘ Alex Ferguson

67-letni szkocki trener doprowadził Manchester United po raz drugi — a trzeci w dziejach klubu — do Pucharu Europy. Ferguson pozostaje rekordzistą w stabilności posady, prowadząc Czerwone Diabły już 22 lata. Sir Alex, który tytuł szlachecki otrzymał w 1999 r., straszy w snach miliardera Romana Abramowicza, jako że MU w ciągu kilkunastu dni pognębił Chelsea dwa razy — najpierw w lidze.

W DÓŁ Janusz Palikot

Poseł Platformy Obywatelskiej, słynący z niekonwencjonalnego zachowania i niewyparzonego języka, w końcu się doigrał. Po ostatnim wywiadzie prasowym szef klubu PO Zbigniew Chlebowski zapowiedział, że złoży wniosek o zawieszenie go na trzy miesiące w prawach członka klubu. Kara niezbyt surowa, bo Palikot najwyraźniej lubi pozycję outsidera, ale z drugiej strony: nie wystarcza mu zmaganie się z biurokracją.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz, ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu