Well Living Lab

opublikowano: 19-03-2018, 22:00

HB Reavis włączy się prace międzynarodowego centrum Well Living Lab, prowadzącego pionierskie badania wpływu budynków na zdrowie i dobre samopoczucie ludzi.

HB Reavis włączy się prace międzynarodowego centrum Well Living Lab, prowadzącego pionierskie badania wpływu budynków na zdrowie i dobre samopoczucie ludzi. Well Living Lab z siedzibą w Rochester w stanie Minnesota jest inicjatywą firmy medycznej Mayo Clinic i firmy Delos wyspecjalizowanej w rozwiązaniach technologicznych, wspierających dobrostan użytkowników nieruchomości.

Oprócz HB Reavis, do Well Living Lab należy 19 firm i organizacji z różnych sektorów gospodarki, podzielających podobną filozofię tworzenia inspirujących i zdrowych biur. Zgodnie z założeniami współpracy, budynki wznoszone przez dewelopera i ludzie, którzy w nich pracują, staną się dodatkowym źródłem wiedzy dla naukowców. Z kolei HB Reavis otrzyma dostęp do najnowszych specjalistycznych badań dotyczących np. wpływu, jaki na formę pracowników ma oświetlenie czy poziom dwutlenku węgla.

Rozwiązania techniczne wypracowane na podstawie takich analiz będą implementowane w biurach HB Reavis w Europie. Jeśli się sprawdzą, trafią do nowych budynków firmy, zarządzanych przez nią centrów coworkingowych HubHub i do biur klientów Origameo — działu HB Reavis specjalizującego się w planowaniu przestrzeni pracy. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Well Living Lab