Wezwanie na Atrem potrwa dłużej

opublikowano: 09-04-2019, 22:00

Na dzień przed planowanym zakończeniem przyjmowania zapisów, wydłużony został czas zgłaszania się chętnych do zbycia akcji budowlanego Atremu w wezwaniu ogłoszonym przez Grupę Kapitałową Immobile.

Zapisy można składać jeszcze do 29 kwietnia. Pierwotnie miały być przyjmowane od 15 marca do 10 kwietnia. Immobile motywuje wydłużenie zapisów nieuzyskaniem jeszcze zgody UOKiK na przejęcie kontroli nad Atremem. Można jednak domniemywać, że i chętnych do sprzedaży akcji nie ma w nadmiarze. Przy okazji wydłużenia zapisów Immobile zwiększyło bowiem cenę za akcję zwykłą z 2,07 do 2,32 zł. Te na okaziciela wyceniło pierwotnie na 3,95 zł. Immobile chce skupić nie mniej niż 66 proc. akcji Atremu, uprawniających do takiej samej liczby głosów na walnym zgromadzeniu.

2,32 zł Tyle Immobile płaci za akcje Atremu.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu