Więcej danych o kontrahencie

opublikowano: 15-07-2018, 22:00

BIG Info Monitor nawiązał współpracę z wywiadownią gospodarczą Info Veriti Polska.

Dzięki temu firmy mogą w jednym miejscu i dokumencie otrzymać komplet bardziej szczegółowych informacji o interesującym ich kontrahencie.

— Dopełnienie Raportu o przedsiębiorcy, dostępnego w BIG InfoMonitor, opracowaniem wywiadowni sprawia, że jest on obecnie najbardziej rozbudowanym dostępnym na rynku dokumentem weryfikującym firmy — twierdzi Sławomir Grzelczak, prezes BIG Info Monitor.

W raporcie BIG Info Monitor można znaleźći nformacje o przeterminowanych płatnościach, a także dane z Biura Informacji Kredytowej i Systemu Bankowego Rejestru ZBP na temat jakości obsługi kredytów. Wymienione bazy zawierają informacje o ponad 227 tys. firm, zalegających na kwotę ponad 26,5 mld zł.

Do tego dochodzą dane wywiadowni gospodarczej Info Veriti, które obejmują wszystkie podmioty zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym i są dostępne online przez 24 godziny na dobę. Baza jest na bieżąco aktualizowana i kontrolowana.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Więcej danych o kontrahencie