Wiecha na Witosa Point

opublikowano: 18-09-2017, 22:00

Wydarzenia

Biurowiec Witosa Point przy ul. Ludwika Idzikowskiego w Warszawie, budowany przez stołeczną firmę Totalbud, osiągnął stan surowy otwarty. Z tej okazji zawisła na nim tradycyjna wiecha. Budynek stanął na czterech działkach inwestycyjnych o powierzchni 2615 mkw. Witosa Point ma sześć kondygnacji nadziemnych o łącznej wysokość 21,8 m. Budynek jest biurowcem z częścią handlowo-usługową na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym na 112 miejsc parkingowych. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 9257 mkw.

— Biurowiec powstaje w technologii open space i słupów na kondygnacjach jest niewiele. Dwa trzony klatkowe stanowią podparcie dla całego budynku. Taki układ da przyszłym nabywcom biur olbrzymią elastyczność w konfigurowaniu układów funkcjonalnych lokali. Ściany działowe poszczególnych biur będą mogły być budowane prawie bez ograniczeń i będzie to zależało tylko od potrzeb i inwencji twórczej danego właściciela biura — komentuje Daniel Lis, kierownik budowy.

Oddanie Witosa Point do użytku wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie spodziewane jest w marcu 2018 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane