Winoteka w standardzie

IT
opublikowano: 22-07-2008, 00:00

Apartamenty w Punkcie Jarzębata, najnowszej inwestycji mieszkaniowej Stark Development, powstają z myślą o koneserach wina.

Apartamenty w Punkcie Jarzębata, najnowszej inwestycji mieszkaniowej Stark Development, powstają z myślą o koneserach wina.

W pierwsze Winoteki, czyli piwniczki przystosowane do przechowywania wina, wyposażono mieszkania w apartamentowcu Punkt Jarzębata w Wiśle na szczycie góry Jarzębata oraz apartamenty Bukowe Atelier, także w Wiśle.

Deweloper — Stark Development — przewidział ponadto miejsce, w którym lokatorzy będą mogli spotykać się z przyjaciółmi na wspólnej degustacji. Firma obiecuje, że wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup lub dzierżawę piwniczki, dostaną w prezencie „zestaw powitalny”, złożony nawet z 40 unikatowych, trudno dostępnych na polskim rynku win.

Punkt Jarzębata to trzykondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 17 apartamentów o łącznej powierzchni tysiąca mkw. Każde mieszkanie będzie wyposażone w taras z widokiem na góry. Według inwestora, materiały użyte do budowy obiektu klasyfikują go w ka- tegorii budynków ekskluzywnych. Oprócz apartamentów w Punkcie Jarzębata przewidziano także ogród zimowy, siłownię, saunę, pralnię z suszarnią oraz wydzielone miejsca magazynowe na sprzęt narciarski. Cena apartamentów w standardzie „pod klucz” wynosi 10 tys. zł brutto za mkw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu