Wizjoner Branson daje rady wizjonerowi Muskowi

opublikowano: 10-10-2018, 22:00

Richard Branson, jeden z najsłynniejszych biznesmenów na świecie, pouczył publicznie inną światową gwiazdę przedsiębiorczości — Elona Muska.

Założyciel Tesli zasłynął ostatnio z nieodpowiedzialnych postów na Twitterze, które wprawiły w konsternację jego fanów. Zaczął być nawet podejrzewany o pisanie ich pod wpływem narkotyków. Do tych wydarzeń odniosła się dziennikarka CNBC w wywiadzie z twórcą Virgin Group. Zapytała Brytyjczyka o to, jaką radę dałby Elonowi Muskowi.

— Myślę, że powinien po prostu nauczyć się sztuki delegowania obowiązków. Powinien znaleźć trochę czasu tylko dla siebie, dla swojego zdrowia i dla rodziny. To wspaniały, kreatywny człowiek, ale nie powinien zażywać tak mało snu. Niech znajdzie sobie zespół, doskonale dobranych współpracowników — powiedział Richard Branson.

Obaj panowie uważani są za wizjonerów w swoich branżach i należą do najbogatszych ludzi na świecie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy