Włoska promocja

SACH
24-02-2015, 00:00

Szansą na poznanie nowych kontrahentów będzie dla firm motoryzacyjnych misja gospodarcza do Włoch.

Od 20 do 22 maja w Bolonii odbędą się targi motoryzacyjne Autopromotec. To wydarzenie będzie głównym punktem programu misji gospodarczej, jaką organizuje dla firm Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Targi będą okazją, aby poznać włoskie produkty i technologie dotyczące m.in. wyposażenia i materiałów do naprawy samochodów, części zapasowych, zamiennych i komponentów oraz maszyn i materiałówdla branży ogumienia. Polscy przedsiębiorcy powinni w formularzu online określić profil swojej działalności i rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać. Z katalogu zarejestrowanych firm wybiorą włoskich przedsiębiorców do rozmów.

Uprzednio zaaranżowane spotkania odbędą się od 20 do 22 maja. Firmy zainteresowane udziałem w misji powinny zarejestrować się do 27 kwietnia, natomiast do 6 maja mają czas na wybór partnerów biznesowych i wysyłanie do nich propozycji spotkań. Więcej informacji o misji udziela Aleksandra Wadowska z PARP, aleksandra_wadowska@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Włoska promocja