Włoska szansa dla firm kosmetycznych

  • DI
opublikowano: 08-08-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Udział polskich producentów wyrobów naturalnych i bio w targach Sana może być dla nich przepustką do europejskich rynków.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • Gdzie polskie firmy mogą znaleźć kontrahentów
  • Na jaką pomoc i formy promocji mogą liczyć

Polska Izba Biznesowa we Włoszech (PIBW) CAPI, Targi w Krakowie oraz Warszawska Izba Gospodarcza zapraszają polskie firmy z branży kosmetycznej do uczestnictwa we włoskich targach Sana. Wydarzenie odbędzie się od 8 do 11 września w Bolonii. PIBW i partnerzy zorganizują dla polskich firm stoisko oraz spotkania B2B, konferencję i kontakt z ekspertem z branży.

34. edycja międzynarodowej wystawy produktów organicznych i naturalnych Sana zgromadzi wystawców i kupców z sektorów takich jak żywność, kosmetyki naturalne i organiczne oraz ekologiczny styl życia. Obok targów Sana odbędzie się też Sanatech - wystawa poświęcona sektorowi ekologicznej i zrównoważonej żywności, rolnictwu, hodowli zwierząt i wellness.

10 września podczas targów Sana zorganizowany zostanie Focus Day Polonia. Polska Izba Biznesowa we Włoszech na jednej z głównych scen targów zaprezentuje potencjał polskiej branży kosmetycznej i spożywczej.

PIBW zapewnia polskim przedsiębiorcom wsparcie logistyczne i merytoryczne na każdym etapie przygotowań do targów, m.in. profesjonalne tłumaczenie materiałów, wsparcie w kontaktach z organizatorem, zapewnienie tłumaczów i hostess podczas wydarzenia.

– Włochy to rynek dojrzały, w wielu sektorach nadal chłonny, ale wymagający odpowiedniego przygotowania i strategii. Wymaga odpowiedniego wsparcia, które my jako izba możemy zapewnić, a targi Sana przy naszym wsparciu mogą stać się dla firm przepustką do wejścia na ten i okoliczne rynki – podkreśla Ewa Trzcińska, prezes PIBW CAPI.

Więcej informacji: www.sana.it, [email protected]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane