Czytasz dzięki

Wnioski o dotacje tylko do jutra

opublikowano: 29-04-2013, 00:00

Unijne pieniądze z konkursu

Chcesz wziąć unijne pieniądze z konkursu w ramach poddziałania 9.6.2 „Podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT i znajomości języków obcych” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki? W naborze, który obejmuje tylko województwo warmińsko-mazurskie, wnioski będzie można składać tylko do 30 kwietnia do godz. 15 — podał organizujący zmagania samorząd regionu.

Powód zawieszenia — łączna wartość dofinansowania w dotychczas złożonych wnioskachjuż przekroczyła budżet przeznaczony na konkurs. Na realizację wybranych w konkursie projektów przeznaczonych zostanie łącznie 8,4 mln zł. W planowanych przedsięwzięciach nie jest wymagany wkład własny.

Przedsiębiorcy zainteresowaniuzyskaniem unijnego dofinansowania powinni złożyć potrzebne dokumenty w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko- -Mazurskiego w Olsztynie (Departament Europejskiego Funduszu Społecznego).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane