Wskażą drogę do dotacji na B2B

opublikowano: 02-10-2012, 00:00

W całej Polsce są organizowane spotkania, na których eksperci doradzą, jak otrzymać pieniądze na poprawę e-komunikacji.

Już 15 października rusza kolejny nabór z działania 8.1 programu Innowacyjna Gospodarka, w ramach którego firmy mogą dostać unijne pieniądze na systemy elektroniczne, które zastąpią tradycyjne sposoby komunikowania. Do wzięcia jest prawie 390 mln zł, a szansę na wsparcie mają mikro-, mali i średni przedsiębiorcy, którzy stworzą projekty zakładające rozwój informatycznych powiązań typu B2B. W związku ze zbliżającym się konkursem w wielu miastach są organizowanespotkania, na których firmy dowiedzą się, jak skutecznie ubiegać się o pieniądze. Cykl edukacyjnych spotkań odbędzie się w Lubuskiem.

Już 8 października wiedzę na temat konkursu eksperci przekażą przedsiębiorcom w Słubicach. Dwa dni później podobne spotkanie odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim, a trzy dni później — w Zielonej Górze. Cykl zamknieszkolenie 12 października w Żaganiu. Całość organizuje Agencja Rozwoju Regionalnego (ARR) w Zielonej Górze razem z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.region.zgora.pl.

Spotkanie dla firm planujących udział w naborze odbędzie się także w Opolu. Zasady związane ze składaniemwniosków i kryteria ich oceny przedsiębiorcy poznają 9 października. Szczegółowe informacje: http://rif-opole.pl. Na pomoc ekspertów mogą liczyć również firmy z Wielkopolski. Niezbędną wiedzę zyskają 11 października w siedzibie World Trade Center w Poznaniu. Więcej informacji można znaleźć na www.warp.org.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wskażą drogę do dotacji na B2B