Wsparcie dla funduszy szkoleniowych

opublikowano: 17-01-2013, 00:00

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursu

Dziś jest ostatni dzień, w którym można zgłaszać się na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu „Wsparcie dla tworzenia i zwiększenia wartości zakładowych funduszy szkoleniowych w MMŚP’’ (POKL/2.1.2/FS).

Dofinansowanie w naborze będą mogły otrzymać m.in. reprezentatywne organizacje pracodawców i organizacje związkowe. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: fundusze_ szkoleniowe@parp.gov.pl. W e-mailu trzeba podać nazwę organizacji będącej potencjalnym projektodawcą i ewentualnie nazwy organizacji będących partnerami, imię i nazwisko osoby kontaktowej wraz z numerem telefonu służbowego i adresem e-mail.

Należy też opisać uprawnienia organizacji będącej projektodawcą do otrzymania dofinansowania. W zależności od liczby zgłoszeń i możliwości organizacyjnych PARP zorganizuje w dniach 29-31 stycznia indywidualne spotkania z każdą instytucją lub partnerstwem, które się zgłosi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu